بازدید سرزده احمدی نژاد از یک روستا

دکترمحمود احمدی نژاد درآخرین روز از سفر استانی خود به استان همدان به طور سرزده از روستای باش قوتاران از توابع شهرستان کبودر آهنگ و روستاهای اطراف آن بازدید و در جریان مشکلات مردم این دیار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، رییس جمهور در این بازدید سرزده ضمن شنیدن مشکلات مردم روستاهای باش قورتان، آغداش و سرخاب، دستورات لازم را برای رفع موانع و مشکلات موجود صادر کرد.

از حاشیه های جالب این بازدید می توان به استقبال گرم و صمیمی مردم این روستاها اشاره کرد که با شعارهای انقلابی از رییس جمهور محبوبشان به عمل آوردند.

دکتر احمدی نژاد در این دیدار صمیمی ضمن حضور در جمع مردم به صورت چهره به چهره با آنها به گفتگو نشست و با شنیدن مشکلات آنان دستورات لازم را برای رفع موانع و مشکلات صادر کرد.

رییس جمهور ضمن خوشحالی در جمع مومن و پرتلاش این روستاهابه مشکلات آنها از جمله نبود جاده مناسب اشاره کرد و گفت: باید مشکلات این روستا هر چه سریعتر برطرف شود تا شاهد مهاجرت جوانان این روستاها به شهرها نباشیم.

دکتر احمدی نژاد در ادامه به موضوعات نبود آسفالت مناسب در جاده های این روستاهابه طول 5/4 کیلومتر ، نوسازی و بهسازی خانه های روستایی با کمک بنیاد مسکن، ایجاد خانه بهداشت و ساخت مجتمع آبرسانی، تامین آب شرب ساکنین در مواقع کم آبی، لایه روبی و نوسازی قنات، تقویت پوشش تصویری سیمای استان در منطقه، ایجاد پست بانک و مدرسه و همچنین فضای ورزشی و ایجاد اشتغال از طریق وام قرض الحسنه امام رضا(ع) به عنوان یک راهکار حمایتی اشاره کرد و گفت: دولت این موضوعات را با جدیدت پیگیری خواهد کرد.

/تابناک/

/ 0 نظر / 7 بازدید